Anděl - 7. kapitola

20. října 2013 v 1:51 | Chika |  Anděl
Upozornění: 18 + (stejně to všichni ignorují..:D)


Když Paulie dojedl znovu poděkoval Tenshimu. Tenshi se zamyslel.
"Nemáš zač....Víš jak si narážel na to, že si spal moc dlouho a nebudeš moct v noci usnout?" zeptal se Tenshi Paula.
"Hmm, jo." potvrdil Paulie s přikývnutím. Tenshi se pousmál.
"Nechtěl by si jít večer na jedno místo?" optal se ho a v očích se mu nebezpečně blýsklo.
"Na jaké?" vyzvídal mladší. Tenshi mu rozcuchal vlasy.
"To uvidíš, je to moc pěkné místo. Nikdo tam nechodí, kromě mě....Tak co půjdeš?" optal se ho znovu.
"No dobře, půjdu." usmál se mladší a 'odměnou' mu byl polibek od Tenshiho.


***

Autem dojeli až na 'hranice' města, kde se rozprostíral les. Tenshi popadl Paulieho za ruku a i přes jeho námitky ho vedl přes les. Nutno podotknout že už se stmívalo. Po deseti minutách útrapné cesty plné kořenů, pichlavých keřu a podobných 'věcí' se dostali na nádhernou louku.
"Tak za tu hroznou cestu to stálo.." řekl Paulie. Tenshi se usmál a zvedl ho do náručí. Došel s ním do samého prostředku louky. Tam si s ním lehnul. Pohladil ho po tváři a následně ho nežně políbil. Pak znovu ale intenzivněji. Podíval se Pauliemu zpříma do očí. Paulie mu pohled opětoval. Poté...ho Tenshi začal líbat. Paulie se chvilku zdráhal ale pak mu začal polibky oplácet. Tenshi se přesunul na krk. Tam ho kousnul a postižené místo následně políbil jako omluvu. Stále ho líbal na krku a mezitím se dal do 'rozepínání' knoflíčků Paulieho košile. Když se mu podařilo sundat Paulovi košili přesunul se k jeho bradavce a začal ji sát. Druhou bradavku vzal mezi ukazováček a palec a začal ji mnout. Mladší se nezmohl na nic víc než na slastné vzdychy. Tenshi skousnul bradavku, kterou sál a Paulie vykřikl slastí a částečně bolestí. Když Tenshiho břestaly bradavky bavit, sjel Pauliemu jazykem po hrudi pak obkroužil pupík. Zvednul pohled ke vzdychajícímu Paulovi.
"Chceš TO?" zeptal se ho chraptivě. Paulie přikývl. Měl oči zakalené touhou. Tenshi se pousmál a políbil ho. Přesunul se k jeho zipu u kalhot. Rozepnul ho a následně rozepnul i knoflík. Sundal mu kalhoty i s trenýrkama. Na to kolik bylo Pauliemu se měl s čím chlubit. Tenshi obkroužil jazykem špičku Paulieho penisu a slíznul kapičku. Vsál jeho úd do svých úst a jazykem ho všelijak 'dráždil'. Když Tenshi vycítil, že je Paulie skoro "hotov", tak toho nechal, protože chtěl aby se udělali spolu. Začal Paulieho vášnivě líbat. Paulie mu polibky opětoval a ani si nevšiml, že v něm Tenshi pohybuje jedním prstem. Rozšířily se mu zorničky a toho si Tenshi všiml. Věděl proč. Bojí se toho co bude následovat. Ale on už nemohl couvnout. Volnou rukou vzal Paulovo penis do ruky a začal s ním třít, aby odvedl jeho pozornost a přidal další prst. Hledal ono zázračné místečko, tedy prostatu. Když na ni narazil Paulie vykřikl tak hlasitě, že ptáci v korunách stromů odletěli. Ještě chvíli ho roztahoval, pak si sundal všechno své přebytečné oblečení a něžně do Paula vniknul. Pauliemu se ale i tak vyřinuli slzy. Tenshi mu je slíbal a čekal až si zvykne. Po chvilce se proti němu Paulie vypnul pánví a tím dal Tenshimu znamení. Tenshi se v něm začal pohybovat. Nejdřív pomalu ale pak začal přiávat na rychlosti. Paulie mu obmotal nohy kolem pasu, takže Tenshi v něm byl až po kořen. Tenshi se blížil ke vyvrcholení tak vzal Paulieho penis do ruky a začal ho třít v rytmu nárazů. Po chvilce oba s výkřikem vyvrcholili. Tenshi do Paulieho a Paulie na Tenshiho hruď. Tenshi chtěl z mladšího výjít ale...
"Nevycházej ze mě...prosím." žadonil Paulie a Tenshi mu vyhověl. Lehnul si vedle Paulieho a obejmul ho. Přiblížil se svými rty k uchu Paulieho.
"Miluji tě."zešeptal mu do něj a políbil ho na krk.
"Miluji tě." řekl skoro neslyšně Paulie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama