Brothers III.

29. října 2013 v 12:53 | Chika |  Brothers
Prosíme komentáře! Pro každého autora povídek moc znamenají a i když napíšete jen jedno slovo, nesmírně to potěší.
Užijte si. Není to zase taková prasárna, ale všechno bude, nebojte. x3

Chika a Brixie
Itachi chvíli bojoval sám se sebou než se do polibku zapojil. V hlavě si "sliboval", že na nic víc nedojde. Nemůže. Je to protizákonné. Jazykem se snažil převzat nadvládu v jejich spojení. Sasuke se snažil mít stále Itachiho jazyk pod kontrolou, ale moc dlouho mu to nevydrželo. Strhl z Itachiho vlasů gumičku a obratně si jí dal kolem zápěstí. Mezitím vládu nad Itachiho jazykem ztratil úplně.
Itachi začal být drsnější. Neovládl se a rukou začal putovat po těle mladšího bratra. Když se dostal na záda, nezapomněl pořádně zatnout nehty. Jel níže až na pevný zadek. Stisk ho čekajíc na reakci Sasukeho. Sasuke se na chvíli odtrhl od Itachiho rtů a vydal ze sebe tichý stén, když Itachi stiskl jeho zadek. Vášnivě se pak vrhl zpět na Itachiho rty a sem tam je lehce skousl. Nedokázal si pomoct. Jednou rukou chytil svého staršího bratra za hlavou a přitáhl si ji blíž k té své, aby do hry mohl zapojit celý svůj jazyk. Druhou ho vískal ve vlasech a hladil jeho svalnatá záda, která se bohužel ještě schovávala po košilí.V Itachim se cosi hnulo a to vyvolalo to, že si rychle vyměnil pozici se Sasukem. Odtrhl se od jeho rtů a narovnal se. Zadíval se do onyxových očí, které tolik miloval. Začal si uvědomovat situaci. Sedí na skoro nahém bratru, který po něm vyjíždí. Nemůže. Jeho mladší bráška je jako zakázané ovoce. Nesmí si ho vzít. Musí potlačit své touhy. Sasuke přivřel oči a zadíval se do těch Itachiho. Alkohol z něj už dávno vyprchal. Nevěděl proč tohle dělá, ale něco ho k jeho staršímu bratrovi tolik táhlo... Natáhl ruce kolem jeho krku a přitáhl se k jeho uchu. Olízl jeho lalůček a následně se do něj zakousl.
"Chci tě Itachi." zašeptal. Kdyby Itachi věděl, že už Sasuke není pod vládou alkoholu, radoval by se. Obejmul Sasukeho tělo a posadil se tak, aby mi Sasuke seděl v klíně, nohy omotané okolo jeho pasu.
"Ne.." zavrtěl hlavou. Sasuke se na něj smutně zadíval. Udělal štěněčí oči a doufal, že si to jeho bráška rozmyslí. Itachi odvrátil pohled a povzdychl si. Nemohl se dívat do tváře Sasukeho když se tvářil jako nechtěné štěně. Věděl, že to už dlouho nevydrží, ale snažil se. Snažil se být rozumný a neudělat něco za co by mohl pykat. Sasuke si povzdychl, tak z tohohle nic nebude. Odvrátil hlavu na stranu a zadíval se na stěnu. Slezl ze svého staršího bratra a posadil se na kraj postele. "Dobrou noc Itachi." pronesl skleslým hlasem a založil hlavu od dlaní. Itachi se natáhl a chtěl si ho stáhnout zpět k sobě, ale pak ruce vrátil zpátky. Bude lepší když odejde. Vždyť ho k tomu vlastně Sasuke vyzval. Pomalu se dostal z postele. Přešel ke dveřím a zastavil se u nich. Podíval se a truchlícího bratra. Bodlo ho u srdce. Sasuke zrychleně oddechoval. Proč to vlastně udělal? Nechtěla by odešel pryč, ale sám ho k tomu vyzval. Jeho hrdost mu nedovolila se otočit nebo se mu doplazit k nohám, než odejde. Prostě jen vyčká, než za Itachim zaklapnou dveře. Itachi váhal zda má odejít. Má ho tu nechat? Určitě je hodně smutný..On sám ví jak bolí odmítnutí. Ale nebolí jen když k osobě, která nás odmítla něco cítíme? Znamená to, že ho Sasuke...miluje? Miluje je možná moc troufalé slovo, ale u Sasukeho se nikdy neví. Je Uchiha stejně jako Itachi, oni snad jako by se narodili s maskou. Své pravé pocity pod ní schovávají a ukazují jen ty chladné a nebo žádné.Sasuke se zhluboka nadechl a pak tichým hlasem řekl
"Přitahuju tě aspoň trochu?" Doufal, že to Itachi neuslyší,ale říct to musel. Rozbušilo se mu srdce. Vždyť on sám neví, co si o něm myslí. Itachi pootevřel pusu, jakoby chtěl něco říct, ale nic z něj nevyšlo. Jestli ho přitahuje? Stupidní otázka. Musel se pousmát. Přešel k Sasukemu a klekl si před něj aby měli oči ve stejné úrovni. Chytil ho za ruce a dal mu je pryč z obličeje.
"Nikdo mě nepřitahuje víc než ty." pronesl vážně s pohledem zapíchnutým do toho Sasukeho. Sasuke na něj koukal, jako by ho právě požádal o ruku. Oči měl otevřené dokořán a odkapávaly z nich kapičky slz. Měl lehce pootevřenou pusu, jelikož chtěl něco říct, ale nevydal ze sebe ani hlásku. Itachi ho překvapeně pozoroval. Rychle mu slzy setřel prsty.
"Proč pláčeš?" zeptal se ho, byl zmatený.
"Jsem šťastný." řekl monotónním hlasem. Zadíval se Itachimu do oči a stisk jeho ruce. Přitáhl si je k hrudi a položil je na místo, kde zběsile bušilo jeho srdce. "Ty určitě rozumíš řeči srdce. řekni, co povídá? Já mu nerozumím! Nerozumím sobě, nerozumím ničemu." sklopil hlavu a popotáhl.
Itachi se usmál nad bratrovou otázkou.
"Svému srdci můžeš rozumět jen ty. Je to tvé srdce, ne moje. Když se zaposloucháš, určitě mu porozumíš." vysvětlil mu, ale ruku, kterou měl na Sasukeho hrudi neodtáhl.
"Ale já ho poslouchám a stále mu nerozumím. Ono vždycky přestane mluvit a pak ho neslyším. Přinuť ho, aby na mě mluvilo déle a pak mu možná budu rozumět." řekl Sasuke a otřel si zaslzený obličej. Podíval se na Itachiho a donutil se k úsměvu. "Jak si přeješ." zamumlal Itachi a přitiskl své rty na ty Sasukeho. Jemně se mu začínal dobývat do úst. Byl si jistý, že tohle donutí mluvit Sasukeho srdce. Sasuke zavřel oči a nechal se líbat. Zapojoval se bázlivě, jako by byl Itachi křehká růže. Obtočil své ruce kolem Itachiho svalnatého trupu a stiskl mezi prsty jeho košili. Vpíjel se mu do úst s čím dál tím větší intenzitou a přestával se bát, že udělá něco špatně. Itachi něžně plenil jeho ústa. Nechtěl aby se Sasuke bál. Když na sebe byli hrubí, Sasuke byl opilý. Teď je plně při smyslech, vše si bude pamatovat. Jazykem přejížděl po zubech a dásních, odtáhl se až když mu došel kyslík a on byl nucen se nadechnout. Sasuke se přitáhl k Itaciho trupu a začal ho hladit po zádech.
"Stále mu nerozumím.." zašeptal svůdně a přejel svými rty o jeho. Olízl je a začal jej jemně líbat.Itachi byl nucen se pousmát. Vážně nikoho takového jako je Sasuke nezná. Nikdo není tak temperamentní jako on. Zapojil se do polibku, trošku více náruživě než před tím. Volnou rukou nevědomě sjel k Sasukeho klínu a pohladil jeho chloubu přes látku boxerek. Bylo to automatické gesto, které vždy praktikoval. Sasuke sebou cukl, ztuhl a přestal Itachiho líbat. Po chvilince se znovu zapojil do polibku a ruku v jeho klíně se snažil více či méně ignorovat, ale šlo to čím dál tím hůř. Cítil, jak je vzrušený víc, než byl kdy dřív a že bude brzo potřebovat, aby to Itachi neprodlužoval. Jakoby přirozeně se pohnul proti ruce a vypustil do Itachiho úst slabý sten. Pro Itachiho to byl signál, aby pokračoval. Moc neuvažoval nad následky a rukou se dostal pod boxerky a začal Sasukeho penis dráždit. Sasuke lehce zvrátil hlavou a sem tam se pohnul proti jeho ruce. Itachiho teplá, jemná ruka ho přiváděla k šílenství.
"Itachi prosím.." zašeptal mezi steny.
"Oč prosíš?" dělal ze sebe Itachi schválně blbého a přestal, ruku však nechal stále na Sasukeho chloubě.
"Itachi! Moc tě prosím! Neprotahuj to!" zaprosil. I sám sobě si připadal jako kurvička. Ani nechtěl vědět, co si o něm teď myslí Itachi. "Prosím!" zvýšil hlas a znovu se pohnul proti jeho ruce.
Itachi se rozhodl svého brášku, který se choval jako lehká děva, déle netrápit. Vyklouzl rukou ze Sasukeho boxerek a pusou mu je sundal. Olízl kapičku na špičce penisu a pak ho zuby přejel po celé délce až ke kořenu. Zatahal za citlivou kůžičku a pak celý Sasukeho penis pohltil do svých teplých úst. Sasuke zasténal a zvrátil hlavu dozadu. Hladil Itachiho po vlasech a musel se krotit, aby si nezačal diktovat tempo. Cítil, že už brzo bude, ale nechtěl, aby to Itachi musel polykat a tak se ho snažil trošinku odstrčit. Nešlo to. Za pár vteřin už Sasukeho zavalila vlna slasti. Extáze. Ta nejdelší, co kdy zažil. Vykřikl Itachiho jméno a slyšel, jak se ozvěna prolíná celým barákem. "Itachi," pronesl hlasem zastřeným slastí. "to bylo tak ...." Nedořekl a plácl sebou na postel. "Miluju tě..... asi" zamumlal a s úsměvem na rtu se zadíval do stropu. Itachi všechno poslušně spolykal, tedy až na trochu sperma, které si schoval pro Sasukeho. Když uslyšel, to co řekl, srdce mu poskočilo radostí. Dostal se nad něj, ruce si položil vedle jeho hlavy. Sklonil se a políbil ho, tím ho donutil ochutnat sebe sama. Po chvíli se odtáhl a usmál se.
"Chutnáš dobře." řekl a lehl si vedle něj. Sasuke nečekal, že mu dá ochutnat své vlastní sperma a vyplázl jazyk. "No jasně ...... fuj." otřel si jazyk rukou a tu otřel o peřinu. Přitulil se k Itachimu a sjížděl blíž a blíž k jeho rozkroku. "Teď ti to oplatím." pronesl a pomalu mu začal rozepínat pásek a následně kalhoty, které se již celkem slušně napínaly.
"To budeš hodný." zavrněl starší a zavřel oči.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | 29. října 2013 v 14:40 | Reagovat

Sakra holky já vás asi uškrtim hele :D ..... PIŠTE DÁL !!! :D

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 31. října 2013 v 16:11 | Reagovat

"To budeš hodný." docela dobrá věta, vždycky si vzpomenu na babičku :-)

3 Seiya Seiya | Web | 31. října 2013 v 20:33 | Reagovat

Nasnáším blog.cz neodesílá mi komenty.
Já věděla že Sasuke ani Itachi neodolají. Kdo by jim taky odolal a sobě navzájem jen těžko.
Část s řečí srdce jsem četla 3x je úžasná.

[2]: Na babičku v tomhle významu? :D

4 Sayuri Sayuri | Web | 17. listopadu 2013 v 13:08 | Reagovat

další, další, další, další, prosím napiš další a co nejdřív :-D

5 Riss Riss | 22. listopadu 2013 v 21:51 | Reagovat

Kedy si ako myslíš, že pridáš ďalší diel? -__________-  x) Zbožňujem to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama