Autumn - 1.kapitola

7. listopadu 2013 v 23:59 | Sky |  Autumn..
Nom, napsala jsem povídku respektive to bude kapitolovka na pár Shikamaru x Temari.. ovšem nemůže se to obejít ani bez gayů.. tudíž se tam objeví ještě
Kankurou x Kiba
Možná i další.. pro Gaarofilky - ano Gaara tam má taky svou roli, ale s nikým nebude párován jelikož toto je můj majetek.. ^-^
Žádné prasárny tam nejsou. Jen si řekněte jestli tam mám napsat porod či ne. :D
Žánr: Drama (bez toho by to prostě nešlo), Komedie, možná i romantika

Červenec byl na každém znát. Děti běhali po vesnici a hráli si na ninji. Naopak rodiče pracovali, buďto jako ninjové nebo dělali domácí práce. Některé ovocné stromy už dávaly své dozrálé plody. V sadu sakur se prochází mladý muž. Vlasy svázané nahoru a do culíku. Ruce v kapsách a přemýšlí. Z transu ho vytrhne Akamaru, který proběhne kolem něho. Nara se zastaví.
,,Shikamaru!" hlasitě a zadýchaně ho osloví Kiba. Těsně u jeho boku se předkloní a ztěžka vydechuje.
,,Co to tu je za cirkus?" podiví se nad tím Shikamaru a zároveň to byla otázka.
,,Ale nic, jen jsem se šel proběhnout s Akamaru." zazubí se na něj. Shikamaru si jen povzdychne a pokračuje dál v té krásně rozkvetlé aleji sakur. ,,Zase přemýšlíš nad ní?" napřímí se Inuzuka.
,,Jo." řekne skoro neslyšně aniž by se ohlédl. Kiba ho doběhne a Akamaru pochopil, že běh skončil, proto poslušně šel vedle nich.
,,Miluješ ji asi hodně co?" začal do něj více rejpat.
,,Um? Je to děsivá ženská, dokonce děsivější jak má máma. Jak bych ji mohl milovat?" zalhal.
,,Ale Shiko nedělej." zase se usměje.
,,Shiko?" zamračí se a otočí se na patě tak aby viděl na Inuzuku.
,,Budu ti tak říkat, protože se to k zamilovanému hodí." dal si ruku v bok Kiba.
,,To je vopruz." pevně zavře víčka. Kiba nic neříká neboť neví co. Brzy se za jejich zády ozve hlasité:
,,Hej kluci!" Kiba se ohlédne a Shikamaru protočí oči.
,,Ten nám tu ještě chyběl." odfrkl si Nara.
,,Ahoj Naruto." zazubí se přátelsky Kiba a Akamaru štěkne na pozdrav. Naruto je doběhne.
,,Mám vám oznámit ať jdete oba k bábi Tsunade."
,,He?" potichu řekne Shikamaru a mělo to vyznít jako 'co po nás asi chce'.

* * *

,,Do písečné?!" vykřikne na ni Shikamaru.
,,Je nějaký problém?" opře si hlavu o ruce Tsunade.
,,N-ne. Nic." Uklidní se černovlasý a poslušně vyjde ze dveří směrem do svého domu kde se připraví na misi. Taktéž Kiba s Akamarem jdou do svého sídla si připravit.

* * *
Kluci vyšli z Konohy do Písečné. Trvalo to celé tři dny. Slunce nemilosrdně hřálo. Písek byl horký. Vítr si s ním pohrával a někdy vytvořil i tvar něčeho. Brzy se před nimi začala rýsovat vesnice. Domy udělané zase z písku se na slunci leskli. Mezi nimi hledali kluci kancelář Kazekageho. Není těžké ji přehlédnout. Je uprostřed vesnice a nejvýše postavená budova.
Nově příchozí návštěva se zastavila přede dveřmi. A dohadovali se mezi sebou kdo zaťuká a kdo bude mluvit. Akamaru to už nemohl poslouchat a tak tiše zakňučel. Nakonec Shikamaru byl donucen zaklepat. Ticho. Nehodlal tam čekat hodinu nebo více a tak bez dovolení otevřel. Vešel do místnosti a Kiba se šoural za ním spolu s Akamarem. Rozhlížel se po kanceláři, protože tu byl poprvé. Nara rovnou zamířil ke stolu, kde s hlavou položenou na složených rukou spal Gaara.
'Um? On spí? Od kdy?' pomyslel si černovlasý. Bál se do něho šťouchnout tak si počkal až k němu dojde konečně Inuzuka. Samozřejmě i on se bál. Nakonec to zbylo na Akamarovi. Položil si přední tlapy na stůl a pořádně se naklonil ke Gaarově ruce. Olízl ji. Kazekage cukl rukou, ale dál spal. Akamaru se trochu zamračil a pak se natáhl ještě více. Olízl ho na uchu. Konečně se probral. Nejdříve na psa koukal úplně s klidným výrazem, ale pak sebou trhl a vzpřímeně si sedl. Pes vítězně zaštěkal.
,,Kazekage-sama jsme tu na žádost naší hokage." oznámil Kiba. Kazekage zívl a jeho zrak byl trochu rozmazaný proto chvíli hádal kdo to je až nakonec zjistil, že je to Inuzuka a vedle něho otrávený Nara.

* * *

,,Temari. Už si to slyšela?" zeptal se své sestry Kankurou stojící mezi futry a koukajíc na Temari která studovala nějakou knihu.
,,Ne - co?" odvrátila pohled od knihy a pohlédla na bratra.
,,Přišli sem ninjové z Listové." pokračoval dál.
,,No... a?" věděla, že to ještě celé nedořekl a nenáviděla, když jí takhle napínal.
,,Na misi vybrali Kibu, Akamara a Shikamara." poslední jméno zašeptal. Temari strnula, knížku upustila na zem. Zorničky se jí stáhli. Neviděla ho už celé dva roky a teď se setkají? Vlastně před asi čtyřmi měsíci se setkali na oslavu narozenin, ale to byla pouze jedna noc. Nepočítala to. Neslyšela nic než její zběsile bušící srdce a hlasitý dopad knížky. Kankurou přešel rychlím krokem k ní a dal ji ruce na ramena. Jemně s ní zamával. ,,Temari, jsi v pořádku?" začal se trochu strachovat. Blondýna sebou trochu trhla a probudila se z transu.
,,J-jo jsem." ujistila ho a sklopila pohled. Nasadila nevěřícný výraz. Nemohla tomu uvěřit. Fakt ho znova spatří.

* * *

Shikamaru se protahoval před velkou budovou ze které právě vyšel se svými parťáky. ,,Nějak mě ten výklad unavil." když skončil s protahováním zívl si.
,,Tebe unaví snad vše Shiko." dal ruce v bok Kiba.
,,Neříkej mi tak." zavrčel Nara a založil ruce do kapes pak pokračoval: ,,Gaara řekl, že máme jít do jeho domu, jako ubytování. Tak jdeme. Než ho najdeme zapadne slunce." otráveně se pohnul vpřed. Kiba jen krátce kývl a jeho pes mu šel po boku. Cestou Shikamaru stále myslel na Temari, na tu stále usměvavou a děsivou blondýnu. Nemohl tomu uvěřit, ale těšil se na ní. Opravdu, těšil se až ji uvidí. Inuzuka na něho pořád zíral a moc dobře věděl, že myslí právě na tu jeho vysněnou 'lásku'. Chtěl do něj rejpat, ale nakonec se rozhodl, že ne. Akamaru už skoro spal, byl vyčerpaný. Hledání ho už nebavilo a jak tak koukal na ty dva kteří stále mlčí, tak se mu chtělo spát ještě více.
Nakonec ho kluci přeci jenom našli. Půlka vesnice už měla zhasnutá světla. Tma sesadila světlo a ujala se nadvlády. Tmavě modrou až černou oblohu posypali malé třpytící se hvězdy.
Tentokrát musel zaťukat Kiba neboť předtím to byl právě jeho lidský parťák. Po chvíli uslyšeli kroky, přibližovali se a nakonec se otevřeli dveře. Mezi nimi stál Kankurou v pyžamu a kupodivu i s čistou tváří. ,,To je snad poprvé co tě vidím bez těch tvých fialových čar na obličeji." odfrkl si Kiba a zkřížil ruce na prsou. Akamaru souhlasně štěkl.
,,Ts." odpověděl pouze hnědovlasý a otevřel dveře dokořán aby mohli vejít. Bylo mu jasné, že je sem poslal jeho mladší brácha - kdo taky jiný, že. Nara si prohlížel známou místnost a svýma očima zabloudil k fotce na které byl on a Temari. Vedle ní se na světle leskli další. Nejčastěji na nich byli sourozenci a jejich oslavy narozenin. Očima zamířil už vpřed. Strnul. Zadíval se mezi futra, kde stála Temari. Její výraz byl překvapující i když už byla informovaná od Kankura.
,,Ahoj Temari." naklonil hlavu na stranu a usmál se černovlasý. Blondýna odvrátila od něho pohled. Červenala se a nechtěla aby to někdo spatřil, ale před jejím bratrem nic neskryje. Samozřejmě Kankurou jen zarytě mlčel až nakonec se obrátil a zamířil do svého pokoje.
,,Jdu si lehnout." pozvedl ruku a krátce zamával. Zívl.
,,Dobrou." řekla skoro neslyšně blondýna neboť byla ještě rozpačitá.
Kiba do Shikamara strčil a on byl necelý půl metru u Temari. Začervenal se. ,,No tak! Shiko francouzáka!" Zubil se Inuzuka.
,,I-idiote." okřikl ho Nara.
,,Pročpak koktáme?" nepřestával ho provokovat hnědovlasý a měl z toho všeho srandu. Černovlasý už nic neřekl, cítil na sobě pohled blondýny a ohlédl se po ni. Nepřestával se červenat i když slabě, ale přeci jen. Temari už i stihla Kibu propálit pohledem, ještě předtím než se na ni ohlédl právě Shikamaru.
,,Chyběla jsem Ti?" pousmála se.
,,Trochu." odvrátil pohled.
,,Vážně?" nepřestávala se culit.
,,No dobře. Stýskalo se mi a to hodně." Šeptl aby to neslyšel hnědovlasý. Poté se od ní odtáhl. Chtěl svému partnerovi jednu vrazit až si nakonec řekl, že to nemá smysl. Ozvalo se bouchnutí dveří. Klíče zachrastili a po chvíli se už pohupovali na věšáku. Ze tmy se vynořil Gaara se svými papíry. Otráveně přešel všechny přítomné a zamířil do svého pokoje zase sepisovat.
,,Co mu je?" kroutil nad tím hlavou Kiba.
,,Je unavený. Ty bys byl taky, kdyby jsi den co den mluvil s ostatními o misích a noc co noc psát papíry." bránila si svého bratra Temari. Inuzuka si jen odfrkla. 'vždycky musí mít poslední slovo' pomyslel si a protáhl se. Shikamaru udělá krok zpět a otočí se čelem ke Kibovi.
,,Ale copak, jsme unavení?" usmál se.
,,Hele, to říká ten kdo vždy spal o hodinách." odpálkoval ho. Černovlasý nevěděl co říct a tak zarytě mlčel. ,,Jdu spát, Akamaru hlídej tyto dva ať mi to potom řekneš." ďábelsky se usmál hnědovlasý a pes jen štěkl na souhlas. I bez toho aby věděl kde je nějaká postel tak šel neustále rovně a doufal ve štěstí, že nějakou najde.
,,Erm, Kibo čekej..." zarazila ho blondýna a Kiba se zastavil. ,,Běž do pokoje Kankura tam je jedna volná postel." poradila mu. Inuzuka se zmohl jen na kývnutí jako poděkování a hned zamířil do pokoje.
,,A kde budu spát já?" pomyslil si nahlas černovlasý.
,,V mém pokoji na letišti." zazubila se Temari.
,,U Gaary není místo nebo ještě u Kankura?"
,,Co tím chceš jako říct? Že Ti nejsem dostatečně dobrá? Fajn, běž si lehnout do jednoho nebo do druhého pokoje na zem." zamračila se Temari a odešla na verandu. Moc dobře věděla, že za ní Shikamaru přijde a tak se jen šibalsky usmála. Posuvné dveře otevřela a zavřela aby nešel dovnitř průvan i když letní vánek nikomu neškodí. Blondýna pomalu a skoro neslyšně našlapovala, ale některá prkna přeci jen zavrzala. Až došla tam kam chtěla opřela se o dřevěné zábradlí a zaujala ji noční obloha. Za chvíli uslyšela otevírání dveří. Usmála se pro sebe a jen vyčkávala. Nara chvíli váhal, ale nakonec se přemístil vedle ní než aby stál přímo za jejími zády.
,,Jakou jste vlastně dostali misi?" začala znova řeč blondýna.
,,Hm? No budeš se asi smát, ale Hokage-sama nám zadala povinný odpočinek. Nechápu proč zrovna v písečné, ale to je jedno." ušklíbl se. Temari věděla, proč zrovna v písečné i tak se začala culit.
,,Musím Ti něco říct." rozhodla se ho napínat.
,,Ano?"
,,Víš jak jsme no...ehm... chápeš... tehdy jak si byl u nás..." vyžívala se v tom jak byl Shikamaru napjatý.
,,No?"
,,Jsem těhotná." nakonec ze sebe vydala a trochu se začala červenat. Pořád nemohla uvěřit tomu, že se svěřila, ale věděla, že Shikamaru je otec jejího dítěte a tak by to měl vědět. Nara se zarazil.
,,Takže Ty jsi tě-těhotná? Já budu táta!?" vykřikl.
,,Přesně tak."
,,A ví o tom ještě někdo další?" měl v očích naději, nechtěl aby to věděl ještě někdo. Bylo by zase moc velké "haló".
,,Ne, zatím nikdo. Ale pochopitelně to neutajíš." zmařila mu naději manželka a sáhla si na trup, Shikamaru pochopil.
,,Hele, prcku nesmíš tolik růst jo?" mluvil na něj i když mu dítě těžko mohlo rozumět. Temari se usmála.
,,V kolikátém jsi měsíci?"
,,Ve třetím."
,,Takže ještě šest měsíců?"
,,Ano, poslyš. Jak to, že to víš?" chtěla si ho ozkoušet a tak mu schválně dala tuhle otázku aby zjistila, jestli opravdu uvažoval, že by byla ta možnost od toho posledního setkání.
,,No... eh..." nevěděl co říct. Nervózně se podrbal na temeni. Temari se zase zmohla pouze na úsměv. Pochopila co tím chtěl Shikamaru před tím říct a hnědovlasý pochopil co myslela tím úsměvem. ,,Půjdu spát." ohlásil Nara a zamířil si to rovnou do pokoje. Temari se na něj jakoby nalepila a šla s ním. Opravdu už si rozuměli natolik, že ani jeden nemusel nic říkat. Když hnědovlasý otevřel dveře seděl před ním Akamaru. Pochopil, že vše slyšel a nejspíše to řekne svému pánu. ,,To bude zase veselo." šeptl si pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama