"Miluju tě, nii-chan.." .... "Vždycky budu.."

27. listopadu 2013 v 20:00 | Brixie |  Jednorázové
Tak a je tu další povídka :)) ..... no jo no, já prostě radši píšu jednorázovky ;) x)

Pairing: ItaSasu
Upozornění: 15+ x)
Věnování: Pro Chiku, protože mi je ctí s ní psát a moc ráda bych jí někdy i poznala osobně :)) .... doufám že bude na psaní s tebou víc času ;)


Itachi držel ještě rychle oddechujícího Sasukeho pod krkem.
"Parchante! Vyvraždils' celý klan a teď chceš zabít i mě?" Itachi se na něj se zájmem podíval a prudce ho přitiskl na zeď.
"Nic nevíš."
"Ale ano! Zabil jsi celou naši rodinu. Naše vlastní rodiče!"
"Nic nevíš, tak drž hubu!" zařval rozzuřený Itachi a ještě víc stiskl jeho krk. Chvíli počkal, než se oboum o něco zklidní tep srdce, pak stisk znovu povolil.
"Právě, že nic nevíš." řekl potichu s jistým podtónem zklamání.
"Tak mi to řekni!" zakřičel Sasuke. Itachi se k němu naklonil. Dotýkal se jeho čela tím svým.
"Nic říkat nemusím, bráško." řekl a lehce se otřel o jeho rty těmi svými.
"Co to děláš, ty parchante?"
"Kdybys jenom chápal, bráško, že to, co k tobě cítím, není nenávist. Miluji tě. A né jako bratra. Jinak, víc, víc než celý svět.." Itachi sklopil hlavu, kterou jindy nosil pyšně vzhůru. Sasuke na něj zíral, jako kdyby spadl z višně.
"Co to říkáš Itachi? To přece .... dyť ... jsi můj bratr a .... proč jsi je teda všechny zabil?" Itachi se na něj s porážkou v očích podíval. Sasuke nemusel čekat na odpověď. Viděl ji v jeho očích. Kývl hlavou a popotáhl. Z očí mu tekla kapka slzy za kapkou.
"To ale nejde Itachi. Jsme bratři."
"Já vím Sasuke a proto to tak bolí." Itachi začal také slzet. Jindy pyšný Uchiha bez emocí najednou plakal před svým malým bráškou.

Pustil jeho krk a svěsil ruce.
"Teď mě můžeš zabít Sasuke. Nenávidíš mě? Jestli ano, tak mě zabi' a neprodlužuj mé utrpení." Místo bodnutí však Itachi cítil Sasukeho teplé ruce, jak ho objímají a konejšivě hladí po zádech. Itachi otevřel své zaslzené oči a svého bratra taktéž stiskl. Oba plakali. Jindy hrdí Uchihové, vždy s kamenným výrazem v obličeji, teď pláčou. Sasuke se natiskl na svého staršího bratra. Zavrtal mu hlavu do bojem poničeného oblečení.
"Omlouvám se, nii-chan." řekl Itachi mezi vzlyky.
"To já se omlouvám, nii-san." Sasuke se od Itachiho odtáhl a stoupl si na špičky. Hleděl teď Itachimu přímo do slzících očí. Přiblížil svůj obličej k jeho a lehce se mu rty otřel o ty jeho.
"Nii-chan.." zašeptal Itachi, než se Sasuke znovu přitiskl na jeho rty. Jemně se jich dotýkal, jako by byly z křehkého porcelánu.

Itachi natiskl Sasukeho na stěnu. Vášnivě ho začal líbat. Tak dlouho v to doufal a ono se to nakonec vyplnilo. Sasuke zajel Itachimu do vlasů. Přetrhl gumičku, jenž měl Itachi spoutané své dlouhé vlasy. Nechával je proklouzávat mezi svými prsty. Nikdy si to nechtěl přiznat, ale toužil po tom už tak dlouho. Výskal jeho vlasy. Ani si při tom nevšiml, že se Itachiho ruce přesunuly na jeho zadek. Jemně po něm přejížděl svýma rukama. Sasuke se od vlasů přesunul k Itachiho hrudi. Vnímal tlukot jeho srdce. Něžně se dotýkal toho pevného, vyrýsovaného těla. Objal ho kolem pasu a hladil jej po zádech. Sem tam mu přejel rukou po zadku. Zničehonic mu však Itachi zajel dlaněmi pod kalhoty.. Natiskl si ho na sebe. Dotýkali se svými vzrušenými údy a tlumili vzdechy v ústech toho druhého. Itachi přemístil svá ústa k Sasukeho uchu a svůdně do něj zašeptal
"Chci tě."
Sasuke olízl Itachiho šíji a šibalsky se usmál. "To si mě ale musíš zkrotit, nii-san."

Jako na povel ho Itachi povalil na zem. Chytil mu ruce za hlavou a druhou rukou mu bezostyšně zajel pod kalhoty. Sasuke souhlasně zamručel a přivřel oči. Itachi přejížděl konečky svých prstů po Sasukeho chloubě. I přes Sasukeho nesouhlasné mručení ruku vytáhl a naslinil si dva prsty. Znovu dal Sasukemu ruku do kalhot a začal přejíždět vlhkými prsty po Sasukeho špičce. Pro Sasukeho to bylo až mučivě pomalé, a tak se, když ho Itachi vzal do ruky, pohnul proti němu. Itachi se usmál a políbil Sasukeho na čelo. Zrychloval tempo. Sasuke začal vzdychat. Za chvilinku už měl Itachi ruku od Sasukeho spermatu. Vytáhl jí z jeho kalhot a důkladně jí olízal.

Sasukemu jiskřily oči. Itachi si toho všiml a vyplázl na něj bílý jazyk. Sasuke se začervenal a odvrátil pohled. Itachi se usmál a naklonil se k němu. Dal mu pusu na tvář a pomalu ho začal svlékat z kalhot. Naslinil si tři prsty a pomalu mu jedním z nich začal tlačit na otvor.
"Uvolni se Sasu, jinak to bude bolet." Řekl vlídným hlasem.
"Vždyť já …. vím .." pronesl Sasuke mezi vzdechy a pohnul se pánví proti Sasukeho ruce. Ten se v něm začal prstem pohybovat. Po chvilce přidal druhý a potom i třetí. Sasukemu uteklo pár slziček, když do něj zasouval třetí prst. Když viděl, že už je připravený, tak si sundal kalhoty a začal do něj pomalinku pronikat svým naběhlým údem. Sasuke bolestně zasténal.
"To bude dobrý nii-chan." řekl Itachi konejšivým hlasem a pohladil ho po vlasech. Sasuke obtočil nohy kolem Itachiho pasu a přitáhl si ho blíž. Itachi začal pomalu a rozvážně přirážet. Sasukemu sem tam z očí vyteklo pár slz. Mísily se v něm dva pocity, bolest a vzrušení. Itachi si ho zvedl k sobě a začal ho líbat. Laskal Sasukeho rty svým jazykem. Pak slíbal všechny jeho slzy. Začal přirážet intenzivněji a sténat. Chytil Sasukeho úd do pravé ruky a pohyboval s ním v rytmu přírazů. Zrychloval jak tempo přírazů, tak pohyby své ruky. Oba dva sténali. Brzy Sasuke vyvrcholil Itachimu do dlaně a po pár vteřinách vyvrcholil i Itachi.

Sasuke se na Itachiho usmál a naklonil se k jeho uchu.
"Miluju tě, nii-san." Zašeptal.
"Já tebe taky Sasu, já tebe taky …."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | Web | 28. listopadu 2013 v 10:55 | Reagovat

Ahoj, máš u nás členskou kartu do Uchiha FC, promiň, že to trvalo tak dlouho http://ajaakta.blog.cz/galerie/clenske-karty-k-fc-uchiha#

2 Chika Chika | Web | 28. listopadu 2013 v 17:54 | Reagovat

Kyaaa!~~ Super. :3

3 Seyia Seyia | Web | 1. prosince 2013 v 20:54 | Reagovat

*Culí se jak debílek* Nádherné :)

4 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 2. prosince 2013 v 18:26 | Reagovat

To bylo roztomilý :3 ItaSasu forever <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama