Odplata bude sladká...

23. listopadu 2013 v 21:04 | Brixie |  Jednorázové
Tak je tu malinko drsnější povídka... No takovejch chyb tam bylo :D opravit to byla sranda xD a ke všemu naučit word, že slova jako Deidara a Kisame vůbec existujou :'D ........
No ale vrátím se k povídce, je opravdu malinko drsnější, ale ještě to žádné sado-maso neni ;) ... to si nechávám na den, dky mi bude tohle chybět :3 .... přičemš to tak vidím za 5 dní, že začnu psát :D
(Jo a kdyby vám to nedávalo smysl, tak si toho nevšímejte xD)


Pairing: OroDeiPein (to jakože Orochimaru je ten uplnej seme, Deidara ten menší seme a Pein uke x))
Varování: 16+ (a to sem mírná, jenom protože mi tolik neni :D)Orochimaru se plížil po chodbě docela rychle a přece neslyšně. Došel až ke dveřím Deidarova a Sasoriho pokoje. Lehounce zaklepal a jemně vzal za kliku. Málem skončil s obličejem v podlaze, kdyby ho Deidara nechytil. Orochimaru se na něj letmo usmál, zvedl se z jeho náruče a oprášil se. Deidara zavřel dveře a Orochimaru se ještě rozhlédl, jestli tam není Sasori. "Klid. Je s Konan, Zetsuem a Kisamem." když se na něj Orochimaru nechápavě podíval, tak si jen povzdechl a vysvětloval dál. "Jelikož sme my dva nebyli nikde k nalezení, tak Pein vyslal je a ještě Itachiho hledat Tobiho, kterej se nějakým záhadným způsobem ztratil." a mrkl na něj. "Mám ovšem takový pocit, že ho opravdu hledá jenom Itachi. Ostatní se určitě poflakujou někde u vody." "A co Kakuzu s Hidanem?" "Hidan šel dělat zase nějakej svůj potrhlej rituál a Kakuzu na něj má dohlédnout." Orochimaru se zlomyslně ušklíbl. "Já si zalezl do sklepa, jak ses ulil ty?" "No, to je snad fuk ne?" a potměšile se na Orochimara usmál. "Deme na to?" zeptal se Orochimaru a pousmál se nad tím dvojsmyslným výrazem. "Jasně, že jo." ušklíbl se Deidara a otevřel dveře. Pomalu se vydali k Peinově kanceláři.

Deidara zaklepal a ihned otevřel dveře, nečekal na pozvání. Pein zvedl hlavu od papírů "Co tu chcete?" "Chceme si sjednat nové pracovní podmínky." sykl ostře Orochimaru a zabouchl za oběma dveře. V tu ránu byl Deidara za Peinem a objal ho kolem krku. Z jeho dlaní rázem vyšlehly dva hbité jazýčky a začaly Peina šimrat na krku a klíčních kostech. "Cože?" zařval Pein a snažil se vyprostit z Deidarova obětí. V tu chvíli tam už ale byl Orochimaru a svazoval mu ruce za zády. "Co po mě chcete?" zakřičel už trošku slaběji Pein. Deidara se naklonil k Peinovu oušku a zašeptal "Ty to přece moc dobře víš." olízl mu ucho a pokračoval "Takových misí jsme ještě nikdy nedostávali. Žádný čas na odpočinek, oddych, zotavení zranění, nic. Všichni už jsou z toho unavení, jenom Itachi si tu může lebedit a misi dostává jenom jednou za neurčito." Deidara začal ochutnávat Peinovu spodní čelist. Ten jenom sykl, když se Deiho ostré zoubky zasekly do jeho sametově hebké pokožky. "Přestaňte! Už dost! Dostanete víc volného času, slibuju, tak už mě nechte!" "Když my si to chceme vychutnat…" řekl smyslně Orochimaru a dlouhým jazykem olízl sobě a následně Peinovy rty. Deidara mu zajel rukama pod tričko a nenechavými jazyky mu dráždil obě bradavky. "Neříkej, že se ti to nelíbí? Uvolni se kocourku…." Tahle si k němu ještě nikdo nedovoloval, ale sotva otevřel ústa, aby z nich vypustil námitku, vnikl mu do nich Orochimaru jazykem a postupně se mu na ně přitiskl. Šmejdil mu v ústech neuvěřitelnou rychlostí. Pak se od něj odlepil. Odtáhl se a ještě chvíli šmejdil v jeho ústech koncem jazyka. Ten pak zasunul zpět do úst a pousmál se. Pein lapal po dechu. Ten nenechavý jazyk ho nenechal se nadechnout ani nosem. Najednou cítil ostré zuby na pravé bradavce, jak se zakusují. Vypustil nechtěný a přece hlasitý stén. Deidara se usmál a dál pokoušel Peina svými zuby.

Po chvíli vytáhl ruce zpod jeho trička a přetáhnul mu ho přes hlavu. Naskytl se jim pohled na bledé, vypracované tělo poseté piercingy se sametovou kůží. Deidara se olízl a přisál se na jeho hruď. S každým piercingem si v ústech trochu pohrál. Pein už to vzdal a nechal své slastné stény vycházet z úst. "Tak se mi zdá Dei," řekl Orochimaru, který se zvedl od Peinova klínu "že z mučení se nám stalo spíš nebe, než peklo. Co takhle trochu přitvrdit?" "Naprosto souhlasím." řekl a vrátil se zpět k jeho hrudi, ale už ji jen neožužlával. Nechával za sebou zřetelné otisky zubů a sem tam ranku s vytékající krví. Jednu takovou větší vzal do úst a nasál do nich dost krve. Zvedl se k Peinově hlavě. V klidu by mohl konkurovat výstavním rajčatům. Přisál se na jeho rty a začal ho hrubě líbat. Teď už ani on nevěděl, kolik krve v jejich ústech je ta nasátá a kolik je čerstvě vyteklá z ranek v jeho ústech a na rtech.

Orochimaru se zakusoval do Peinových stehen a naschvál se vyhýbal jeho vzrušení. Znenadání se do něj ze strany lehce zakousl a pomalu tiskl víc a víc, než ze sebe Pein vydal bolestné zavytí. Místo pak olízl a vzal celý jeho penis do úst. Do hry zapojil snad všechny své zuby a Pein už nesténal slastí, ale bolestí. Orochimaru se od něj odtáhl a obklopil celé jeho vzrušení jazykem. Bolestí vyjekl, když do něj Orochimaru bez jakékoli přípravy zajel až po kořen. Po celém jeho břiše a hrudi byly malé fialové flíčky, nebo skvrnky krve. Jeho krk vypadal stejně. Na uších to přes všechny ty náušnice nebylo vidět. A z úst mu stále vytékala krev, pořád ta, co mu tam ten upír Deidara "vyplivl". Orochimaru přirážel rychle, hrubě a až po kořen svého penisu. Z Peinova zadečku začala vytékat krev. Bolestí úpěl, ale věděl, že teď nic nezmůže. Bál se, že by se tohle někdy mohlo opakovat. Orochimaru mu vyvrcholil do útrob a rozdýchávaje extázi z něho vystoupil. Natáhl si kalhoty a znovu začal hrubě zpracovávat Peinův penis.

Deidara si rozepl kalhoty a spolu se spodním prádlem je stáhl ke kolenům. Sklonil se k Peinovu uchu "Budeš hodnej kocourek viď?" a zazubil se. Donutil Peina vzít jeho úd do úst a hned si sám začal diktovat tempo. Pein se pokusil použít zuby, ale hned na to se mu ústa na Deidarově dlani hrubě zakousla do bradavek. "Tak takhle by to nešlo." a zakroutil prstem, jakoby napomínal malé dítě "Žádný zoubky!" a prudce mu přirazil proti hlavě. Pein radši poslechl. Když Deidara vyvrcholil, ještě se ho snažil donutit to spolykat, ale mnoho potůčků bíle tekutiny lehce smíchané s krví, až místy dostávaly růžovou barvu, se dostalo mimo jeho ústa.

Orochimaru a Deidara se oblékli a upravily. "A nemysli si, že tohle bylo jenom za nás." zazubil se Deidara "Střihli sme si o tebe a my dva sme vyhráli. A víš ty co? Máš štěstí, že sem tu byl já a ne Kisame. Myslím, že by ses udávil." uculil se. Orochimaru se nad Peina sklonil a zadíval se mu do slzících očí "Nepřehnali sme to?" "Nebuď měkkota Orochimaru." praštil ho Deidara do boku. Orochimaru se zvedl a spolu s Deidarou se na Peina ještě podívali. Ležel tam nahý v kaluži krve, spermatu a vlastních slz. Ani se neschoulil, jak ho všechno bolelo. Deidara už otevíral dveře, když vtom tam vlítl Itachi s Tobim přes rameno. "Tak sem ho naš-" zamrzl na místě a zíral na nebohého Peina. Propaloval Deidaru a Orochimara pohledem. Tušil, co se tady stalo. Přiskočil k Peinovi a podepřel mu hlavu svým kolenem. Kusem látky, co našel na zemi -nejspíše Peinovy kalhoty- mu utřel pusu od krve a Deidarova spermatu. Slíbal mu slzy a začal ho utěšovat.

Deidara si přitáhl za límec Tobiho a zašeptal mu do ucha "Prozradils něco?" načeš Tobi vykřikl "Tobi je hodný hoch! Tobi neprozradil, že ho Deidara-senpai schoval a svázal!" Itachi se na ně prudce otočil s aktivovaným sharinganem, přičemž se Orochimaru s Deidarou vypařili ze dveří. Tobi tam furt stál "No pane, v jaké to kaši se to koupete? Uááá-" a Deidarova ruka ho vytáhla ven. "Senpai, senpai! Co se pánovi stalo?" ptal se neodbytný Tobi furt dokola, než ho Orochimaru praštil a hodil si přes rameno.

Itachi mezitím klečel u svého zřízeného milence. "Je mi líto," rozvzlykal se "že jsem tě neochránil." Něžně mu slíbal zbylou krev a stále přibývající slzy z obličeje. Pomalu se přesunul na jeho rty a zahrnoval je motýlími polibky. Když slyšel jak Pein bolestí sykl, přestal. Zachumlal ho do svého pláště a přivinul si ho k sobě. "Nikdy tě nedám. Prosím….. Nedovol nikomu jinému, aby se tě dotýkal." Se vší opatrností ho zvedl a odnesl do ložnice na postel. Očistil mu všechny rány a přikryl ho čistou peřinou. "Za tohle mi zaplatí." řekl si potichu a stiskl dlaň svého již spícího milence.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seyia Seyia | Web | 23. listopadu 2013 v 21:15 | Reagovat

Jaj rekord, vloženo před 3 minutami :D
Tohle bylo jedním slovem boží, fakt že jo. Poslední dobou jsem nějak ujetá na povídky s nedobrovolným sexem XD Na čtení i psaní.
A ten konec aww. Itachi a Pein, kawaii. Hele že bude pokračování kdy se těm dvěma Ita pomstí a pak ještě něco s Peinem, prosím :D

2 Brixie Brixie | 23. listopadu 2013 v 21:22 | Reagovat

[1]: Hmmmm :D popřemejšlim o tom :D .... píšu toho teď nějak moc, tak až se najde čas tak to asi napíšu ;)

3 Sky Sky | 25. listopadu 2013 v 18:48 | Reagovat

Ač hardka moc nemusím, tohle se vyvedl skvěle.. :-) jen přímá řeč se píše na nový řádek.. ;-)

4 Brixie Brixie | 26. listopadu 2013 v 12:09 | Reagovat

[3]: Díky :) Zkusím si to zapamatovat :) .... to abych opravovala všechno co v tom pc mám :D x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama