"Pohádka" o princi

23. listopadu 2013 v 20:42 | Brixie |  Deník Brixie
Jak jsem slibovala :) ... no já ji slibovala někomu jinému, ale tak ať ..... ^^ .... hmmmm kdyby to někdo nepoznal, tak je to o mně a o mém princi :) ..... berte to prosím s rezervou ;) :D ...... měla sem nutkání se o tohle s vámi podělit :))
(A ano, už jste to tady viděli, jenom sem měla nutkání ty hnusný chyby opravit ;) :D)

Věnování: Mému milovanému Míšovi .....


Láska. Najde si vás, když to nejmíň čekáte. Může začít úplně nevinně. Jako kamarádský pozdrav, a nebo hezkými slovy o kapele, kterou máte na tričku. Tak začala právě ta moje. Přišel ke mně a řekl: " Nightwish sou super.", hezky se na mě usmál a už jsme se bavili... Nepoznala jsem, že o mne stojí, to až nejlepší kamarádka mě upozornila... Od té doby jsem mu dvakrát moc ublížila, ale on se přece nevzdal. Nedávno jsme si o našem seznámení a o začátku našeho vztahu psali a on napsal: " Nemám rád, když mě někdo takhle zklame. Ale ta radost pak je mnohem větší." Když mi to napsal, tak jsem plakala. Uvědomila jsem si, jaká jsem byla zrůda. Pláču i teď, když na to vzpomínám, neboť teď máme za sebou něco moc nádherného. Uvědomuju si, jak moc ho miluju. Nevzdám se ho. Nikdy.....
Apeluji na vás holky. Nenechávejte milé a přívětivé kluky ve *friendoze*. Ublížite jim víc, než si samy myslíte.......

Byla jednou jedna dívka. Byla tuze smutná, protože její milovaný bydlel velmi daleko a nemohl se s ní vídat. Když už jej mohla vidět, tak byla také smutná, protože ji všem představoval jen jako svou kamarádku. Byla z toho vztahu vážně moc nešťastná. Jednoho dne ji oslovil zvláštní chlapec. Měl dlouhé, temně hnědé vlasy upnuté do gumičky a nebyl moc vysoký. Začal se s ní bavit a ona byla náhle šťastná, že našla někoho, kdo se s ní baví a při tom je normální a tak milý. Další den si jí její nejlepší kamarádka vzala stranou. Řekla jí, že ten chlapec je do ní dozajista zamilovaný, ale že si toho ještě asi nevšimla. Dívka si řekla, že mu musí dát odpověď, ale jakou? Přišel jí až příliš roztomilý a navíc nevěděla, co by řekla svému milému. A tak řekla chlapci, že ne, ale on se nevzdával a ptal se i proč a nechtěl, aby to tak bylo. Byl tak milý a stále se o ni snažil.
Po pár týdnech se dívka pohádala se svým milovaným a utekla. Začalo se smrákat, stahovala se mračna, ale ona stále běžela hlouběji a hlouběji do tmavého lesa. Všude bylo vlhko až mokro, začalo vydatně pršet a blýskalo se. Hřmělo. Dívka se schoulila na zem a začala plakat. Zničehonic uslyšela dusot kopyt. Podívala se tím směrem a zahlédla osobu oděnou v nablýskaném brnění, po které stékaly kapky deště, a v plášti. Jel na hnědém koni s béžovou hřívou a ocasem. Zastavil se vedle ní a odklopil hledí. Koukaly na ní cizí a přece tak povědomé oči. Byly hnědé a pod pravou zorničkou, na kraji duhovky byla černá tečka. Nabídl jí ruku a ona se nechala vyhoupnout do sedla. Pobídl koně do kroku a zabalil jí do vcelku suchého pláště. Sundal si helmici a prohrábl dlouhou temně hnědou hřívu. Dívka v tu ránu poznala svého přítele a zajiskřily jí oči. Chlapec jí pohladil po tváři a políbil jí na čelo.


Aneb...... Přijel princ Michael a všechno zachránil.......Moc tě miluju, Míšo.. :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seyia Seyia | Web | 23. listopadu 2013 v 21:18 | Reagovat

Jé, sladký. Já chci taky vlastního prince na koni (ale grošáka prosím :D) nepůjčíš mi jo? Asi ne... Hehe, nevadí najdu si ho sama.

2 Brixie Brixie | 23. listopadu 2013 v 21:22 | Reagovat

[1]: Promiň, ale nepujčim :P ......tenhle je jenom můj *sobec* ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama