Prosinec 2013

Vánoce se psem

24. prosince 2013 v 16:09 | Brixie |  Jednorázové
Dímto bych vám všem, co čtete moje povídky, povídky Chiky, tento blog, chtěla popřát krásné prožití Vánoc, ať dostanete všechny dárečky co ste si od Ježíška přáli :D, ať vám nezaskočí rybí kost a ať se máte všichni u stolu rádi :))
Veselé Vánoce vám přeje Brixie :))

I'm sorry, brother. IV.

21. prosince 2013 v 16:48 | Chika |  I'm sorry, brother.
Byla noc. Měsíc už dávno převzal svou každonoční nadvládu nad nebem a tvrdě ji prosazoval.
Svítil na cestu staršímu z dvojčat, které právě vyšlo z jedné obávané uličky, kde si zakoupilo to, na čem bylo už nějakou dobu závislé.
Mířilo domů. Tam se konečně po dlouhé době nabije. Už mu to chybělo. Bolel ho žaludek. Zrychlil. Za chvíli už stálo přede dveřmi skromného bytečku, který si se svým dvojčetem koupili před půl rokem. Nebylo to nijak zvlášť luxusní, ale bylo tam útulno.

Ty nejsi můj bratr! - III. část

19. prosince 2013 v 21:09 | Brixie |  Ty nejsi můj bratr!
Tak je tady další díl! :P ...... už mi jich moc do zásoby nezbývá, že bych zase napsala? ^^ ... ale teď toho píšu dost, tak na další díl si zase počkáte :P x)
...... v blízké době se těšte na KisaIta- shonen-ai, LightRyuzaki- yaoi a na něco vánočního :D (možná) ....

I'm sorry, brother. III.

16. prosince 2013 v 15:25 | Chika |  I'm sorry, brother.

Uhm - mě psaní té povídky tak strašně moc baví. Myslím, že začnu psát asi jen na tento twincest a yaoi budu psát jen příležitostně. Dopíšu to co mám rozdělaného a skončím s tím. Nikdy mě moc nebavilo psát yaoi povídky, tak jako je číst. ^^

JInak, přeji příjemné počtení a prosím - komentujte!
Každý komentář mi dává vervu do další kapitoly a hlavně potěší.
Autoři povídek moc dobře vědí, o čem mluvím. x)

I'm sorry, brother. II.

14. prosince 2013 v 13:59 | Chika |  I'm sorry, brother.
Etto...nečekala jsem takový ohlas, takže vám sem už dnes donáším 2. kapitolu.
Neočekávejte žádný zvrat.
Schválně protahuji.
Muhehe.
Snad se bude líbit.
A jestli nebudete komentovat,
NAJDU SI VÁS! x)


I'm sorry, brother. I.

12. prosince 2013 v 19:53 | Chika |  I'm sorry, brother.


Ahoj!
Přináším vám sem svojí první povídku na twincest TOM X BILL!
Takže na mě berte ohledy. ._.
Možná to je moc OOC (Out of character), nevím.

K povídce :
Bill cítí, že se něco děje s jeho bratrem, ale co? Má o něj strach, protože se chová divně.
A více v povídce.

BTW. Ten kdo přijde na to co je s Tomem a napíše to do komentu, vyhrává .. ehm, něco, co bude chtít. xD
PS: Je to krátké, páč je to takový úvod.


SasoDei - Bathroom 1/2

5. prosince 2013 v 0:22 | Chika |  Jednorázové
Povídka psaná pro Naomi. Schválně je to takhle krátké, zbytek dopíši pouze jen když po něm bude ohlas. :P
18+


V sídle Akatsuki byl klid. Všichni byli na nějaké misi. Tedy kromě červenovlasého muže, loutkaře, který nosil jméno Sasori a blonďatého mladíka, Deidary. Na ně se dnes mise nedostala a oni byli rádi. Po dlouhé době si můžou odpočinout.
Blížil se večer a Sasoriho napadlo, že se půjde vykoupat. Přeci jen každý den tu není takový klid, hlavně když tu je Zetsu, který má v oblibě špehovat lidi v koupelně. Ještě aby ne, je to špeh.
Zvedl se z pohodlné postele a přešel ke skříni. Vytáhl z ní červený župan a přehodil si ho přes ruku, pak přešel ke dřevěným dveřím, které následně otevřel a vyšel na chodbu. Šel po ní loudavým krokem, očima přitom přejížděl po různých dveří. Každé měli různou barvu. Některé měli i specifické znaky. Hidanovi dveře měli všude vyřazaný znak v podobě kruhu s trojúhelníkem uvnitř, Jashinův znak. Sasori se někdy až divil, jak moc Hidan věří ve svého Boha.
Došel na konec chodby, kde byly bílé dveře. Koupelna. Otevřel je a vešel. To co uviděl ho naprosto vyvedlo z míry. Jeho parťák, Deidara, stál uprostřed koupelny celý nahý. A aby toho nebylo málo, rukama se hladil po těle a zajížděl si i do klína kde se laskal jazyky, které měl v dlaních. Blonďatý na něj upřel tyrkysové oči podlité vášní.
"Senpai..." zašeptal svůdně a to už bylo na Sasoriho moc. Cítil, že mu začíná být těsno v prádle. Deidara zamrkal řasami, tváře lehce načervenalé. Červenovlasý přemýšlel co má dělat. Už dlouho ho blonďáček přitahoval, snad kvůli tomu, že vypadal více jako dívka než chlapec. Má se k němu připojit nebo raději odejít? V tu chvíli moc mozek nepoužíval, tak se otočil aby za sebou zavřel dveře. To se kolem jeho pasu hned ovinuly dvě hubené, bílé paže v domění, že chce Deidarův senpai odejít. Rychle na sebe červenovlasého otočil a přivřel dveře. Deidara přirazil Sasoriho na dveře až se zavřely.
Tyrkysové oči se vpíjeli do hnědých. Oddechovali trošku rychleji než normálně.
Sasori po chvíli přejel prsty po jemné tváři toho druhého. To dalo věci do pohybu. Deidara se přitiskl svými rty na ty Sasoriho a začal se s nimi mazlit. Červenovlasý kopíroval jeho pohyby. Divil se, že mu to nepřipadá divné.

Brothers IV.

5. prosince 2013 v 0:19 | Chika + Brixie |  Brothers
Tak a je tu další díl (konečně -,- x)) .... konečně jsme něco zase napsaly :D
(SASUKE JE HYSTERKA!!! :D)
Chika & Brixie

#Free layout - Kuroshitsuji

2. prosince 2013 v 16:53 | Chika |  Grafika
Hi! :D


Po dlouhé době něco do rubriky "Grafika".
Není to nějak zvlášť pěkné, trvalo mi to cca 30 min. ._.
Pravidla -
1. Nemažte adresu mého blogu. (littlechika.blog.cz)
2. Nevydávejte layout za své dílo.
3. A blah, blah... :D

NÁHLED


Volné téma při slohu ....... aneb i na slash dojde

1. prosince 2013 v 22:31 | Brixie |  Deník Brixie
Hmmm ... Nevím jak vy, ale já zbožňuju psaní slohu. Nejlépe volné téma a nebo pár slov, co se tam musí vyskytnout. Tento rok jsme takhle už jeden psali. Vzniklo z toho shonen-ai SasoDei x) (mám ho vyfocené a hodlám ho přepsat a dát sem, ale má 3 A4 malým písmem -,-''). No a teď nedávno jsme dostali zadání "sto slov na jakékoliv téma + jedno a půl slova jako nadpis" ..... tak hádejte o čem Brixie psala x) :'D ........ Samozřejmě o salshi/y O.o :D ... škoda že se na mě nedostala řada při čtení, ale to se napraví ve čtvrtek, pak dám vědět ohlasy, jestli o to budete stát :D
Ale to podstatné- dám vám sem těch 100 slov :D ..... třeba se někdo dozví něco nového, což teda lehce víc pochybuji :D ....