Vánoce se psem

24. prosince 2013 v 16:09 | Brixie |  Jednorázové
Dímto bych vám všem, co čtete moje povídky, povídky Chiky, tento blog, chtěla popřát krásné prožití Vánoc, ať dostanete všechny dárečky co ste si od Ježíška přáli :D, ať vám nezaskočí rybí kost a ať se máte všichni u stolu rádi :))
Veselé Vánoce vám přeje Brixie :))Promiň Kibo, že nepřicházím. Sakura potřebuje pomoct se stromečkem. Rád bych už trávil celý štědrý den s tebou, ale asi přijdu až trošku později. Nezlob se na mne. To je to poslední, co bych si příál. Snad už brzy budu na cestě za tebou…

Naruto. Slíbil si, že tu dnes se mnou budeš. Že mne o svátcích nenecháš samotného. Dnes je štědrý den. Tři hodiny odpoledne a ty tu stále nejsi. Nazdobil jsem stromeček i celý byt. Akamaru už je netrpělivý. Vrtí ocasem a ptá se "Kde je Naruto? Kde? Dnes s námi slaví Vánoce, ne?" Abych se přiznal, taky se na tebe těším. Nevěřím tomu, že se mnou budeš slavit Vánoce, i jenom jako kamarád. Ach Naruto, kde jsi? Stojím u plotny a připravuju rybu, salát už je hotový, polévka se vaří na mírném ohýnku, cukroví je na stole…

Crrr! Zvoní zvonek a Kiba se žene ke dveřím. V přiléhavém tričku, kraťasech, zástěrce a s kuchyňskými rukavicemi na rukou. Prudce otevře dveře a tam stojí Naruto s taškou v ruce. Začervená se, když vidí svého kamaráda v zástěrce. Usměje se na něj a už vstupuje do dveří. V tom ho porazí Akamaru. Naruto se svalí do sněhu.
"Akamaru! Přestaň ty psisko!" křičí smějící se Naruto, když mu Akamaru začne olizovat obličej.
"Notak Akamaru!" přidá se Kiba a pomůže Narutovi na nohy. Akamaru popadne do tlamy Narutovu tašku a odnese ji do pokoje pro hosty.
"Promiň, že sem se tak zdržel Kibo. Přilítla ke mně Sakura, že potřebuje pomoct odnést stromeček do bytu. Že se nezlobíš?"
"Prosimtě Naruto, jak bych se mohl zlobit." Usměje se Kiba a pověsí Narutův kabát na věšák.

Naruto vejde do obýváku a uzobne si z tácu s cukrovým.
"Jak to tak vypadá, tak ty už máš vše přichystáno ne?"
"Ani ne." odvětí Kiba
"Polívka se ještě vaří a na pánvičce mám rybu."
"Aha." Naruto se posadí na pohovku a poplácá na místo vedle sebe. Ve vteřině už tam leží Akamaru a nechává se drbat od Naruta na zádech.
"Líbí se mu to." Pronese vesele Kiba. Naruto se zvedne a dojde za Kibou. Podrbe ho na zádech a za uchem.
"A co tobě?" začne se smát. Kiba taky vyprskne smíchy.
"Nech toho, to lechtá!!" Kiba dá rybu pryč z ohně a vypne hořák. To samé udělá s polévkou.
"Ty na mě takhle jo? Tak já na tebe taky!" začne Naruta lechtat na břiše. Ten se smíchy válí na břiše, ale Kiba nepřestává. Přiběhne Akamaru, zchodí Kibu na zem a olízne mu obličej.
"No dobře, dobře! Dobře Akamaru, já toho nechám." Zvedl se od Naruta a dál se věnoval přípravě slavnostní večeře.

"Můžu vzít Akamarua na chvilku ven?" zavolá Naruto na Kibu.
"Samozřejmě!" Odpoví pohotově Kiba. Aspoň se jich na chvíli zbaví. Ještě nezabalil dárek pro Naruta.
"Notak Akamaru! Nech si nandat tu šálu! Jdeme ven a je tam zima!" rozčiloval se Naruto, když nandaval Akamaruovi jeho šálu. Kiba se uchechtnul. Naruto to vážně se zvířaty neumí. To znamená, že má aspoň tak hodinu barák pro sebe. Okamžitě se rozběhl do schodů do svého pokoje. Skočil ke stolu a ze skříňky vytáhl dárek, který pro Naruta připravil. Zatím to byla jenom krabice, ale za pár minutek už byla krabice zabalená v hnědo-červeno-oranžovém balícím papíře.

Sotva se Naruto vrátil s Akamaruem domů, Kiba zapískal na Akamarua z koupelny. Ten jako na povel skočil do napuštěné vany a zabořil čumes do pěny. Následně začal kýchat a chňapat po bublinkách, které vylétly do vzduchu. Kiba ho vydrbal, opláchl a usušil. Pak šel nastrojit i sebe. Když vešel do obýváku, u stolu už čekal jak Naruto tak i Akamaru. Jídlo bylo nandané. Kiba zasedl ke stolu, popřál Narutovi veselé Vánoce a podrbal Akamarua na hlavě.
"Tobě taky Kibo." Naruto se na Kibu usmál a pozvednul sklenku se sektem. Kiba pozvedl taky. Přiťukl si s Narutem. Akamaru zavyl a pustil se do ryby, co měl na talíři. Oba chlapci se také s úsměvem vrhli do jídla.
"Teda Kibo, to je tak dobrý." Prohlásil Naruto s plnou pusou. Kiba se jen usmál a pokračoval v jídle.

Po večeři se všichni tři přesunuli ke stromečku. Načali další láhev alkoholu, tentokrát saké a sedli si na zem. Kiba přísně zakázal Akamaruovi pít z jeho skleničky, jak měl pes obvykle ve zvyku. Akamaru se chvíli divil, ale pak ho rozptýlil Naruto, když mu před čumák přišoupl dárek.
"To je pro tebe, Akamaru." Usmál se na něj a popostrčil balík blíž k jeho čumáku. Akamaru popadl jeden konec šňůrky do tlamy a opatrně povolil mašli. Hbitým jazykem odklopil víko a z krabice vytáhl plyšového méďu. Štěknul jako poděkování a přitáhl k sobě svojí novou hračku. Za pár vteřin už mu ale i Kiba podával svůj dárek. Akamaru odklopil víko krabičky a našel tam krásný nový obojek. Hnědý, kožený s kovovou cedulkou s nápisem "Akamaru Inuzuka". Akamaru olízl Kibovi obličej a nechal si nasadit nový obojek. Potom Naruto podal Kibovi svůj balíček.
"Na, to je pro tebe."
"Děkuju Naruto." Kiba si vzal od Naruta balíček a pomalu ho rozbaloval. Jeho obsah ho naprosto zaskočil.
"Na-Naruto…" Kiba byl rudý jako rajčátko. Z balíčku vytáhl obojek a vodítko, ale zjevně nebylo určené Akamaruovi. Naruto byl také rudý. Červenal se až za ušima. Radši si upil ze skleničky.

Kiba se k němu přisunul a opatrně se rukou dotkl jeho obličeje. Chytil ji do dlaně a pomaličku táhl ke svým ústům. Naruto tu vzdálenost ale překonal rychle sám. Přitiskl se na Kibova ústa. Něžně je líbal. Akamaru byl už dávno pryč. Vycítil, co se bude dít a tak si šel hrát ven. Kiba se chtěl od Naruta odtrhnout, ale ten chytil jeho obličej a přitáhl si ho zpět pro polibek. Kiba jej něžně odstrčil a usmál se na něj. Podal mu svůj dárek. Byla to malá krabička. Naruto jí rozbaloval se zavřenýma očima. Když je otevřel, tak spatřil něco, co ho totálně vyvedlo z míry. Byl to balíček kondomů. S příchutí rámenu. Naruto se ušklíbl a přitiskl se na Kibovy rty. Rukou mu sjel do klína a zašeptal:
"Veselé Vánoce."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seiya Seiya | Web | 26. prosince 2013 v 20:30 | Reagovat

S příchutí rámenu XD Tak tahle povídka je totální bomba! Jak já miluju ty méně obvyklé páry a KibaNaru je prostě úža. Prostě sugoii povídka :)

2 Petrav - ja-psovod.blog.cz Petrav - ja-psovod.blog.cz | E-mail | Web | 29. prosince 2013 v 8:33 | Reagovat

Ohledně designu - moc se omlouvám! Omylem jsem ti poslala jiný náčrtek - ten správný je tady: http://nd06.jxs.cz/608/428/6cccba143d_96409928_o2.png.
Tak promiň - já jsem si říkala, že úmyslně jsem si menu v horním boxu neobjednala :D  :D  :D

3 Petrav - ja-psovod.blog.cz Petrav - ja-psovod.blog.cz | E-mail | Web | 29. prosince 2013 v 8:33 | Reagovat

SPAM - prosím, povol.

4 Petrav - ja-psovod.blog.cz Petrav - ja-psovod.blog.cz | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 18:15 | Reagovat

Promiň, ale při vyplňování objednávky designu jsem ti poslala špatný náčrt - tady je ten aktuální: http://nd06.jxs.cz/608/428/6cccba143d_96409928_o2.png.
Mně bylo divné, že jsem si objednala menu v horním boxu, když jsem ho chtěla vedle obrázku :D  :D

5 Petrav - ja-psovod.blog.cz Petrav - ja-psovod.blog.cz | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 18:16 | Reagovat

Sakra, další SPAM! Prosím, povol to :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama